RN50C3321FB14
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 1.65 mm |
| Features | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant |
| Lead Diameter | 410 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 50 mW |
| Military Standard | MIL-R-10509 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 50 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 3.32 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Width | 1.651 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 100
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.304 |
| 1,000 - 4,999 | $7.275 |
| 5,000 - 9,999 | $7.266 |
| 10,000 - 49,999 | $7.258 |
| 50,000 - | $7.248 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



