KPSA5-12
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | KPSA (5W) |
| Type | Open Frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 5 W |
| Efficiency | 72% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 12V 5W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L2.17" x W1.28" x H0.83" (55.1mm x 32.6mm x 21.1mm) |
| Approval Agency | CE, CSA, EN, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - | $36.723 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



