LQP03TN15NJ04D
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03TN_04 |
| Type | Film |
| Inductance | 15 nH |
| Frequency - Self Resonant | 3.3GHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.4 Ohms |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 0.6x0.3mm |
| Height - Seated (Max) | 0.014" (0.35mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 9,269
MOQ:2,646
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,646 - | $0.028 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



