LTC3200ES6-5#TRMPBF
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TSOT |
| Frequency | 2 MHz |
| Height | 1.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 4.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 150 mA |
| Max Output Voltage | 5.2 V |
| Max Supply Voltage | 4.5 V |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 4.8 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Nominal Output Voltage | 5 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Output Current | 100 mA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 5 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 272
MOQ:18
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 18 - 71 | $4.158 |
| 72 - 204 | $3.421 |
| 205 - | $3.116 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



