LT6233IS6#TRMPBF
ANALOG DEVICES
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 100 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 1.5 μA |
| Current - Output / Channel | 55 mA |
| Current - Supply | 1.15 mA |
| Gain Bandwidth Product | 60 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 17 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 Thin/TSOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 724
MOQ:16
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16 - 60 | $4.839 |
| 61 - 174 | $3.993 |
| 175 - | $3.635 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



