YC164-JR-07100KL
YAGEO
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Circuit Type | Isolated |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 711.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 62.5 mW |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Terminal Pitch | 800 µm |
| Termination | Convex |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Working Voltage | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 200,000
MOQ:5,000
SPQ:1



