UHE1V222MHD6
NICHICON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 18 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 49 mΩ |
| Height | 25 mm |
| Height - Seated (Max) | 24.9936 mm |
| Impedance | 19 mΩ |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Leakage Current | 770 µA |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 3.14 A |
| Ripple Current (AC) | 3.14 A |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 540
MOQ:180
SPQ:1



