NLV25T-1R2J-PF
TDK
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 230mA |
| Inductance | 1.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant | 230MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 7.96MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:1



