FS1412-0600-AS
TDK
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK |
| Series | µPOL™ micro-POL |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 0.6 ~ 1.8V |
| Current - Output (Max) | 12A |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Output, I²Cインターフェース, 負荷共有, PMBus™ |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 22-LGA-SiP(5.8x4.9) |
| Size / Dimension | 0.23"L x 0.19"W x 0.06"H(5.8mm x 4.9mm x 1.6mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 750
MOQ:250
SPQ:1




