EXB28V330JX
PANASONIC
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวต้านทาน Resistor network arrays |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | EXB |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0804/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.039"W(2.00mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 200,000
MOQ:10,000
SPQ:1



