EEHZA1H101P
PANASONIC
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Aluminum electrolytic condensers/capacitors |
| Manufacturer | PANASONIC |
| シリーズ | ZA |
| 静電容量 | 100 μF |
| 電圧-定格 | 50 V |
| 許容誤差 | ±20% |
| 使用温度範囲 | -55~105°C |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| サイズ/寸法 | 0.394inch(D)(10.00mm) |
| 面実装ランドサイズ | 0.406inch(L)x0.406inch(W)(10.30mmx10.30mm) |
| 高さ - 座高(最大) | 0.413インチ(10.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 500
MOQ:500
SPQ:1




