ADF4117BRUZ-RL7
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70628024
Date Code:N/A
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Ratio - Input:Output | 2:01 |
| Input | CMOS/TTL |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Output | Clock |
| Frequency - Max | 1.2GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Product Overview | IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $7.201 |
| 5 - 9 | $5.576 |
| 10 - 29 | $4.937 |
| 30 - 49 | $4.512 |
| 50 - 59 | $4.427 |
| 60 - 99 | $4.405 |
| 100 - 199 | $4.363 |
| 200 - | $4.331 |



