LQM18FN2R2M00D
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM18 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 120mA |
| Current - Saturation (Isat) | 120mA |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 80MHz |
| DC Resistance (DCR) | 520mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 4,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.03 |
| 40,000 - 199,999 | $0.029 |
| 200,000 - 399,999 | $0.029 |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.028 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.028 |
| 4,000,000 - | $0.028 |
| - | - |
| - | - |




