PV12P502A01B00
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Composition | Ceramic, Cermet, Potentiometer |
| Height | 5.9944 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount , Through Hole |
| Number of Turns | 4 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 10 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 200
MOQ:50
SPQ:50
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $1.708 |
| 500 - 2,499 | $1.652 |
| 2,500 - 4,999 | $1.614 |
| 5,000 - 24,999 | $1.607 |
| 25,000 - 49,999 | $1.601 |
| 50,000 - 99,999 | $1.598 |
| 100,000 - | $1.596 |
| - | - |



