RPEF11H473Z2M1A01A
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 47 nF |
| Case/Package | Radial |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Height | 2.5 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Radial |
| Number of Terminals | 2 |
| REACH SVHC | Yes |
| Terminal Pitch | 5 mm |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 12,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.036 |
| 20,000 - 99,999 | $0.034 |
| 100,000 - 199,999 | $0.034 |
| 200,000 - 999,999 | $0.034 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.033 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.033 |
| 4,000,000 - | $0.033 |
| - | - |



