GRM21BF11A106ZE15L
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | 0805 |
| Lead Free | Lead Free |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 39,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.018 |
| 30,000 - 149,999 | $0.017 |
| 150,000 - 299,999 | $0.017 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.017 |
| 1,500,000 - 2,999,999 | $0.016 |
| 3,000,000 - | $0.016 |
| - | - |
| - | - |



