PV37W201C01B00
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Grey |
| Composition | Cermet, Potentiometer |
| Depth | 4 mm |
| Height | 6.7056 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 12 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 200 Ω |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 10 % |
| Type | Potentiometer |
| Weight | 340 mg |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,100
MOQ:100
SPQ:100
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.765 |
| 1,000 - 4,999 | $0.727 |
| 5,000 - 9,999 | $0.72 |
| 10,000 - 49,999 | $0.714 |
| 50,000 - 99,999 | $0.71 |
| 100,000 - | $0.709 |
| - | - |
| - | - |



