RDE5C2A102J0S1H03A
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.098"W(5.00mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 20,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.065 |
| 20,000 - 99,999 | $0.063 |
| 100,000 - 199,999 | $0.063 |
| 200,000 - 999,999 | $0.062 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.062 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.062 |
| 4,000,000 - | $0.062 |
| - | - |



