CSTCR6M60G55-R0
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 6.600MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | 4.5x2.0mm |
| Height | 1.2mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 15,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.12 |
| 30,000 - 149,999 | $0.119 |
| 150,000 - 299,999 | $0.118 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.118 |
| 1,500,000 - | $0.118 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



