DE1E3RA102MN4AQ01F
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DE1 |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 500VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315"Dia(8.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 12,000
MOQ:500
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.257 |
| 5,000 - 24,999 | $0.252 |
| 25,000 - 49,999 | $0.247 |
| 50,000 - 249,999 | $0.247 |
| 250,000 - | $0.246 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



