DHR4E4C102K2FB
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70605138
Date Code:24+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DHR |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 15000V(15kV) |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.500" (12.70mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | ZM |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709"Dia(18.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:13
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13 - 129 | $16.747 |
| 130 - 649 | $16.503 |
| 650 - 1,299 | $16.428 |
| 1,300 - 6,499 | $16.372 |
| 6,500 - 12,999 | $16.344 |
| 13,000 - | $16.324 |
| - | - |
| - | - |



