LT8330IS6#TRMPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70604080
Date Code:2019
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOT-23-6 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 40 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 60 V |
| Min Input Voltage | 3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | -800 mV |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Output Current | 1 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 1.6 V |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, SEPIC |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,926
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $6.203 |
| 5 - 9 | $4.976 |
| 10 - 29 | $4.34 |
| 30 - 49 | $3.915 |
| 50 - 59 | $3.831 |
| 60 - 99 | $3.809 |
| 100 - 199 | $3.767 |
| 200 - | $3.735 |



