MAX6682MUA+
MAXIM
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70573837
Date Code:21+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | UMAX |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 950 µm |
| Interface | SPI |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Nominal Supply Current | 21 µA |
| Number of Bits | 10 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 29 µA |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Output Type | Digital |
| Output Voltage | 2.6 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resolution | 1.25 B |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Width | 3.05 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 107
MOQ:107
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 107 - 1,069 | $8.665 |
| 1,070 - 5,349 | $8.641 |
| 5,350 - 10,699 | $8.632 |
| 10,700 - | $8.618 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




