EMVL160ADA470MF60G
NIPPON CHEMI-CON
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70573298
Date Code:20+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Radial |
| Features | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 5.9944 mm |
| Life (Hours) | 3000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current | 50 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,700
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.484 |
| 10,000 - | $1.479 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



