ADXL326BCPZ-RL7
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70573240
Date Code:23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| -3db Bandwidth | 1.6 kHz |
| Axis | X, Y, Z |
| Bandwidth | 550 Hz |
| Case/Package | QFN |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Nominal Supply Current | 350 µA |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 350 µA |
| Output Type | ANALOG |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 9031808080, 9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|9031808080|90 |
| Sensitivity (mV/g) | 57 mV/g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $10.676 |
| 2,500 - | $10.656 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



