ADIS16003CCCZ
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70573136
Date Code:11+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | เซนเซอร์/ เซนเซอร์ไอซี/ เซนเซอร์โมดูล Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Digital |
| Output Type | SPI |
| Bandwidth | 1Hz ~ 2.25kHz |
| Acceleration Range | ±1.7g |
| Sensitivity (LSB/g) | 820 |
| Axis | X/Y |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W/Temperature Sensor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 12-LGA(7.35x7.20) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 547
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $118.198 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



