ADF4150HVBCPZ
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70573108
Date Code:14+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | PLL |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:02 |
| Input | CMOS/TTL |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Output | Clock |
| Frequency - Max | 3GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 32-LFCSP(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 108
MOQ:108
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 108 - 1,079 | $7.724 |
| 1,080 - 5,399 | $7.701 |
| 5,400 - 10,799 | $7.691 |
| 10,800 - | $7.678 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



