TAC-30-683
COSEL
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548576
Date Code:23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 68 nF |
| Current Rating | 30 A |
| Depth | 63 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 66 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 2.5 mA |
| Max Current Rating | 30 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 538
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $131.724 |
| 20 - 99 | $130.791 |
| 100 - 199 | $130.324 |
| 200 - 999 | $130.044 |
| 1,000 - 1,999 | $129.724 |
| 2,000 - 3,999 | $129.484 |
| 4,000 - 7,999 | $129.298 |
| 8,000 - | $129.111 |



