R5F100GGAFB#30
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548473
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 128 kB |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 48 |
| Part Group | RL78/G13 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 12 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 35,127
MOQ:36
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 36 - 359 | $5.953 |
| 360 - 1,799 | $5.909 |
| 1,800 - 3,599 | $5.853 |
| 3,600 - 17,999 | $5.825 |
| 18,000 - 35,999 | $5.816 |
| 36,000 - 71,999 | $5.808 |
| 72,000 - | $5.8 |
| - | - |



