PKLCS1212E2000-R1
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548455
Date Code:24+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Depth | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Frequency | 2 kHz |
| Height | 3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 2 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 25 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Supply Voltage | 12.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8531800040, 8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040|8531800040 |
| Self Resonant Frequency | 2 kHz |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 25 V |
| Washable | No |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,000
MOQ:182
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 182 - 1,819 | $1.17 |
| 1,820 - 9,099 | $1.158 |
| 9,100 - 18,199 | $1.15 |
| 18,200 - 90,999 | $1.145 |
| 91,000 - 181,999 | $1.142 |
| 182,000 - | $1.14 |
| - | - |
| - | - |




