M30626FHPGP#U3C
RENESAS
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548301
Date Code:15+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Access Time | 24 µs |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, UART, USART |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Frequency | 24 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 300 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 384 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 85 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of Programmable I/O | 87 |
| Number of Timers/Counters | 11 |
| Oscillator Type | Internal |
| Peripherals | DMA, WDT |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 31 kB |
| Watchdog Timer | Yes |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 230
MOQ:3
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $77.768 |
| 30 - 149 | $77.301 |
| 150 - 299 | $77.021 |
| 300 - 1,499 | $76.461 |
| 1,500 - 2,999 | $76.181 |
| 3,000 - 5,999 | $76.088 |
| 6,000 - | $75.957 |
| - | - |



