LQW2BHN47NJ03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548267
Date Code:24+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 47 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.6GHz |
| Q @ Freq | 40 @ 200MHz |
| DC Resistance (DCR) | 230mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.059"W(2.00mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.070" (1.78mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 28,000
MOQ:1,471
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,471 - 14,709 | $0.146 |
| 14,710 - 73,549 | $0.143 |
| 73,550 - 147,099 | $0.143 |
| 147,100 - 735,499 | $0.142 |
| 735,500 - 1,470,999 | $0.142 |
| 1,471,000 - | $0.142 |
| - | - |
| - | - |




