LQH43MN102K03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548245
Date Code:24+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH43 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 1 mH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Frequency - Self Resonant | 2MHz |
| Q @ Freq | 40 @ 252kHz |
| DC Resistance (DCR) | 25Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1812 |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.126"W(4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 5,000
MOQ:910
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 910 - 9,099 | $0.235 |
| 9,100 - 45,499 | $0.235 |
| 45,500 - 90,999 | $0.23 |
| 91,000 - 454,999 | $0.23 |
| 455,000 - | $0.229 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




