LQH32PN4R7NN0L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548236
Date Code:24+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Current - Saturation (Isat) | 1A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| DC Resistance (DCR) | 180mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 20,000
MOQ:1,087
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,087 - 10,869 | $0.196 |
| 10,870 - 54,349 | $0.192 |
| 54,350 - 108,699 | $0.192 |
| 108,700 - | $0.191 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




