LQH31MNR82K03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70548221
Date Code:15+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 185mA |
| Inductance | 820 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 120MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 730mOhms |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206(3216メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:354
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 354 - 3,539 | $0.603 |
| 3,540 - 17,699 | $0.598 |
| 17,700 - 35,399 | $0.593 |
| 35,400 - 176,999 | $0.589 |
| 177,000 - | $0.588 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



