EMK325BJ226MM-T
TAIYO YUDEN
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| シリーズ | M |
| 静電容量 | 22 μF |
| 電圧-定格 | 16 V |
| 許容誤差 | ±20% |
| 温度係数 | X5R |
| 使用温度範囲 | -55°C~85°C |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.126インチ長さ x 0.098インチ幅(3.20mm x 2.50mm) |
| 厚さ(最大) | 0.106インチ(2.70mm) |
| パッケージ/ケース | 1210(3225メートル法) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 448
MOQ:448
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 448 - 4,479 | $0.498 |
| 4,480 - 22,399 | $0.497 |
| 22,400 - 44,799 | $0.491 |
| 44,800 - 223,999 | $0.487 |
| 224,000 - 447,999 | $0.486 |
| 448,000 - | $0.486 |
| - | - |
| - | - |



