CSTCR6M00G53-R0
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | หน่วยควอตซ์คริสตัล / คริสตัลออสซิลเลเตอร์ Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 6.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | 4.5x2.0mm |
| Height | 1.2mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:883
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 883 - 8,829 | $0.253 |
| 8,830 - 44,149 | $0.252 |
| 44,150 - 88,299 | $0.247 |
| 88,300 - 441,499 | $0.247 |
| 441,500 - | $0.247 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




