CRA06S0832K70JTA
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวต้านทาน Resistor network arrays |
| Manufacturer | VISHAY |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 2.7k |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +155°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 (3216 Metric)/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.059"W(3.20mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 114,655
MOQ:15,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 15,000 - 149,999 | $0.015 |
| 150,000 - 749,999 | $0.015 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.015 |
| 1,500,000 - | $0.014 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



