CB2518T102K
TAIYO YUDEN
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | CB |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 75mA |
| Current - Saturation (Isat) | 25mA |
| Inductance | 1 mH |
| Inductance Frequency - Test | 252kHz |
| Frequency - Self Resonant | 2.4MHz |
| DC Resistance (DCR) | 31.2Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1007(2518メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"長 x 0.071"W(2.50mm x 1.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 170
MOQ:170
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 170 - 1,699 | $1.313 |
| 1,700 - 8,499 | $1.298 |
| 8,500 - 16,999 | $1.291 |
| 17,000 - 84,999 | $1.285 |
| 85,000 - 169,999 | $1.283 |
| 170,000 - | $1.281 |
| - | - |
| - | - |



