BLM31PG500SN1L
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 15 mΩ |
| Depth | 1.6 mm |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.3 mm |
| Impedance | 50 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max DC Current | 3 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Packaging | Tape and Reel |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 25 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 3.5 A |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|85 |
| Series Resistance | 15 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Flat |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 16
MOQ:16
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16 - 159 | $13.937 |
| 160 - 799 | $13.773 |
| 800 - 1,599 | $13.699 |
| 1,600 - 7,999 | $13.643 |
| 8,000 - 15,999 | $13.622 |
| 16,000 - 31,999 | $13.606 |
| 32,000 - | $13.59 |
| - | - |




