BLM31BE601FN1L
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current Rating | 300 mA |
| DC Resistance (DCR) | 350 mΩ |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 1.1 mm |
| Impedance | 600 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Max DC Current | 300 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 1206 |
| REACH SVHC | No |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 45,000
MOQ:1,667
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,667 - 16,669 | $0.134 |
| 16,670 - 83,349 | $0.132 |
| 83,350 - 166,699 | $0.131 |
| 166,700 - 833,499 | $0.131 |
| 833,500 - 1,666,999 | $0.131 |
| 1,667,000 - | $0.13 |
| - | - |
| - | - |



