ADXL203CE
ANALOG DEVICES
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | เซนเซอร์/ เซนเซอร์ไอซี/ เซนเซอร์โมดูล Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | iMEMSR |
| Type | Analog |
| Output Type | Analog Voltage |
| Bandwidth | 0.5Hz ~ 2.5kHz |
| Acceleration Range | ±1.7g |
| Sensitivity (mV/g) | 1000 |
| Axis | X/Y |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-CLCC(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $37.164 |
| 60 - 299 | $36.791 |
| 300 - 599 | $36.418 |
| 600 - 2,999 | $36.344 |
| 3,000 - 5,999 | $36.288 |
| 6,000 - | $36.251 |
| - | - |
| - | - |




