042901.5WRM
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Thin Film |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 1.52 mm |
| Height | 1.143 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 62.5 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 1.524 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,722
MOQ:484
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 484 - 4,839 | $0.461 |
| 4,840 - 24,199 | $0.455 |
| 24,200 - 48,399 | $0.45 |
| 48,400 - 241,999 | $0.45 |
| 242,000 - | $0.449 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



