0473.500YRT1
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UR |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 500 mA |
| Diameter | 3.17 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 1.137 Ω |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



