MNR04M0APJ101
ROHM
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 457.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 100 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 990.6 µm |
| Working Voltage | 2.5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 8,295
MOQ:8,295
SPQ:8,295
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,295 - 82,949 | $0.056 |
| 82,950 - 414,749 | $0.056 |
| 414,750 - 829,499 | $0.056 |
| 829,500 - 4,147,499 | $0.055 |
| 4,147,500 - | $0.055 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



