CSTCR4M00G53-R0
MURATA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 15 pF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Composition | Ceramic |
| Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Frequency | 4 MHz |
| Frequency Stability | 2000 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.5 % |
| Height | 1.2 mm |
| Impedance | 60 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 3 |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|85 |
| Self Resonant Frequency | 4 MHz |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
| Voltage Rating (DC) | 6 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,051
MOQ:2,051
SPQ:2,051
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,051 - 20,509 | $0.197 |
| 20,510 - 102,549 | $0.195 |
| 102,550 - 205,099 | $0.194 |
| 205,100 - 1,025,499 | $0.194 |
| 1,025,500 - | $0.194 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




