SN74AVCA164245VR
Texas Instruments
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | AVC |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 8 |
| Number of Circuits | 2 |
| Data Rate | 200Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Applications | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 48-TVSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 40
MOQ:40
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - | $1.836 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



