LTC6241HVIDD#TRPBF
ANALOG DEVICES

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70318624
Date Code:22
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DFN |
| Common Mode Rejection Ratio | 80 dB |
| Gain Bandwidth Product | 18 MHz |
| Input Bias Current | 500 fA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 100 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 11 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 2.5 mA |
| Output Current per Channel | 35 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Slew Rate | 10 V/µs |
| Voltage Gain | 124.08 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 670
MOQ:6
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $17.166 |
| 60 - 299 | $16.792 |
| 300 - 599 | $16.419 |
| 600 - 2,999 | $16.344 |
| 3,000 - 5,999 | $16.325 |
| 6,000 - 11,999 | $16.288 |
| 12,000 - 23,999 | $16.26 |
| 24,000 - | $16.241 |



