LQW2BHN22NJ03L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70318613
Date Code:18
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 720mA |
| Inductance | 22 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 2.1GHz |
| Q @ Freq | 30 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 90mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.059"W(2.00mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.070" (1.78mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 565
MOQ:137
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 137 - 1,369 | $0.679 |
| 1,370 - 6,849 | $0.656 |
| 6,850 - 13,699 | $0.649 |
| 13,700 - 68,499 | $0.643 |
| 68,500 - 136,999 | $0.642 |
| 137,000 - 273,999 | $0.639 |
| 274,000 - | $0.638 |
| - | - |




