LQW15AN3N9B00D
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70318612
Date Code:23
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 750mA |
| Inductance | 3.9 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10GHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 70mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 4,865
MOQ:469
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 469 - 4,689 | $0.197 |
| 4,690 - 23,449 | $0.197 |
| 23,450 - 46,899 | $0.191 |
| 46,900 - 234,499 | $0.187 |
| 234,500 - 468,999 | $0.186 |
| 469,000 - 937,999 | $0.186 |
| 938,000 - | $0.186 |
| - | - |




